همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  از کارواش نانو تاچلس تا شامپو نانو تاچلس

  از کارواش نانو تاچلس تا شامپو نانو تاچلس

  از کارواش نانو تاچلس تا شامپو نانو تاچلس

  در مقاله قبل راجع به کارواش نانو تاچلس یا همان شستشو بدون دخالت دست با شامپو نانو تاچلس صحبت کردیم و همینطور مزایای کارواش نانو تاچلس بیان شد و حتی با روش کارواش سنتی مقایسه شد که در آن بخش برایتان از به صرفه بودن روش کارواش نانو تاچلس از نظر مصرف آب گفتیم که مقدار استفاده را پایین میآورد و بدین ترتیب هزینه ها کاهش پیدا میکرد و اقتصادی تر نیز بود. لینک این مقاله را برایتان به اشتراک میگذاریم تا با روش کارواش نانو تاچلس نیز آشنا شوید. حال میخواهیم به طور کامل مواد شوینده ای که مربوط به کارواش نانو تاچلس میشود و این امر را بسیار راحت تر میکند را توضیح دهیم.

  شامپو نانو تاچلس

  مواد شوینده برای شستشو به روش نانو تاچلس، شامپو نانو تاچلس میباشد که در برخی برند ها به صورت پودر و شامپو عرضه میشود که مشکلات خاصی دارد. شامپو نانو تاچلس زماس محصول کشور ترکیه، تولید کننده و صادر کننده انواع شامپو های نانو جهت شستشو کارواش میباشد. این شامپو ها با مواد اولیه آلمانی تهیه شده و دارای کیفیت بسیار میباشند.

  چرا باید از شامپو نانو تاچلس استفاده کنیم؟

  این بحث در واقع 3 پرسش را شامل میشود، اول اینکه چرا نانو؟ دوم چرا شامپو و سوم چرا تاچلس؟؟؟ در روش نانو به دلیل استفاده ی کمتری که از آب میشود صرفه جویی های قابل توجهی را داراست و همینطور مصرف مواد شوینده یا همان شامپو نانو تاچلس نیز کاهش می یابد. شرکت های تولید کننده ی دیگر برای شستشوی کارواش، شامپو و پودر را تولید کرده که بدون یکدیگر شستشو انجام پذیر نیست و نتیجه مطلوب را نمیدهد و اگر نسبت استفاده از این مواد طبق دستور داده شده نباشد آسیب های جدی به خودرو وارد میشود. ولی شرکت زماس با تولید شامپو های نانو تاچلس دیگر نیازی به موادی از قبیل پودر احساس نمیشود و این شامپو نانو تاچلس زماس کامل بوده و دردسر های نسبت استفاده را ندارد و اما بحث تاچلس که در مقاله قبلی راجع به آن به طور کامل صحبت کردیم. در روش شستشوی سنتی به دلیل اینکه سنگ ریزه و شن روی سطح خودرو بر اثر آلودگی میچسبید و در عمل شستشو با اسفنج یا براش این سنگ ریزه ها به مانند سمباده روی سطح خودرو را خراش میداد، ناراضی های بسیاری داشت که این مشکل برای صاحبان خودرو های لوکس بسیار ناراحت کننده بود. به وسیله روش تاچلس یا بدون دخالت دست، دیگر از وسیله ای که روی سطح خودرو را مالش دهد استفاده نمیشود و شامپو نانو تاچلس به صورت کف توسط لنس کف پاش روی سطح بدنه خودرو پاشیده میشود و بعد از چند دقیقه با لنس آبکشی میشود.

  چرا شامپو نانو تاچلس زماس:

  شرکت زماس zemmas  تولید کننده انواع محصولات کارواش تحت لیسانس کشور آلمان میباشد که فرمول منحصر به فردی برای شامپو های نانو تاچلس خود دارد. این شرکت در شامپو های نانو تاچلس خود را با قدرت شویندگی بالا ارائه داده که علاوه به قدرت شویندگی مناسب در آن از  واکس جلا دهنده ی آلمانی نیز استفاده کرده که علاوه بر جلا دهندگی سطح بدنه خودرو، خاصیت آبگریزی دارد. این دو خاصیت باعث شده شامپو نانو تاچلس زماس از سایر شامپو ها و برند ها برتری ویژه ای داشته باشد و در زمان کم محبوبیت قابل توجی در بین کارواش داران و مصرف کنندگان بدست آورد. شامپو های نانو تاچلس زماس انواع مختلفی دارد که به بررسی هر یک می پردازیم.

  قیمت شامپو و کفپاش تاچلس

  انواع شامپو نانو تاچلس زماس

  شامپوهای نانو تاچلس زماس 3 نوع به نام های gold , platinium, extra  دارد که ویژگی های هرکدام را بیان میکنیم:

  شامپو نانو تاچلس Gold

  شامپو کارواش تاچلس  gold دارای خاصیت شویندگی بدنه خودرو بدون دخالت دست می باشد. علاوه بر قدرت شویندگی بالا دارای خاصیت جلا دهندگی است. یکی از مزیت های این نوع شوینده کارواش قیمت مناسب آن نسبت به سایر شامپو های کارواش تاچلس است. برای سفارش این محصول به لینک شامپو نانو تاچ لس گلد مراجعه نمایید

  نحوه ی استفاده  از شامپو نانو تاچلس Gold:

  برای استفاده از شامپو نانو تاچلس Gold کافی ست 1 لیتر از این شامپو را با 40 لیتر آب مخلوط کنید. سپس داخل مخزن کف پاش ریخته و توسط لنس کف پاش به بدنه خودرو بپاشید. بعد از گذشت 2 دقیقه بدون دخالت دست، خودرو را توسط لنس آبکشی می نمایید. مشاهده خواهید کرد که خودرو با شامپو نانو تاچلس  Gold مانند روز اول تمیز و همینطور براق شده است.

   

  شامپو نانو تاچلس Platinium

  شامپو نانو تاچلس platinium برای شستشوی بدنه بسیار مناسب بوده و قدرت شویندگی بالاتری نسبت به  gold دارد و همینطور جلادهندگی شامپو نانو تاجلس platinium  از  gold بسیار قوی تر است و برق خیره کننده ای به خودروی شما می دهد. این شامپو برای شستشوی انواع خودرو مناسب است و حتی برای شستشوی اتوبوس های شهری و کامیون ها و ماشین های سنگین کاربرد دارد. برای سفارش این محصول به  قسمت محصولات زماس مراجعه نمایید.

  نحوه ی استفاده از شامپو نانو تاچلس platinium:

  برای استفاده از شامپو نانو تاچلس  platinium  مقدار 1 لیتر از این محصول را با 50 لیتر آب مخلوط کرده و همانند شامپوی قبل gold، محلول را داخل مخزن کف ساز ریخته و توسط لنس کف پاش روی سطح بدنه خودرو پاشیده و بعد از گذشت زمان 2 دقیقه آبکشی می شود.

  شامپو نانو تاچلس Extra

  شامپو  extra برترین شامپو نانو تاچلس شرکت زماس می باشد که علاوه بر خاصیت شویندگی بدنه خودرو، خاصیت شویندگی موتور خودرو را هم داراست. این شامپو نانو تاچلس از دو محصول دیگر قوی تر بوده و همین امر باعث محبوبیت زیاد این ماده در بین کارواش داران و نیز مصرف کنندگان شده است. واکس جلا دهنده ی استفاده شده در  شامپو نانو تاچلس  extra بیشتر بوده که برای صاحبان خودرو های لوکس ویژگی بسیار مهمی بشمار می آید.  این محصول  برای تمامی خودرو ها مناسب بوده و همینطور میتوان برای شستشوی کامیون ها و اتوبوس ها، تراکتور ها و تمامی خودرو های بسیار آلوده استفاده کرد. برای سفارش این محصول به لینکشامپو نانو تاچلس Extra مراجعه نمایید.

  نحوه ی استفاده از شامپو نانو تاچلس Extra:

  برای شستشوی بدنه ی خودرو این شامپو دارای نسبیت استفاده ی مجزا از شستشوی موتور است به طوریکه برای شستشوی بدنه مقدار 1 لیتر از شامپو نانو تاچلس extra را با 70 لیتر آب مخلوط کرده و داخل مخزن کف پاش ریخته و توسط لنس کف پاش به سطخ خودرو پاشیده میشود و بعد از گذشت زمان 2 دقیقه آبشی صورت می گیرد. به دلیل قدرت شویندگی خیلی بالایی که دارد، خودرو بسیار تمیز شده و براقیت بسیار خوبی دارد.

  برای شستشوی موتور خودرو نسبت استفاده از شامپو نانو تاچلس extra به این صورت است که 1 لیتر محصول  را با 35 لیتر آب مخلوط کرده و کف را به موتور خودرو پاشیده می شود. مشاهده می شود که تمامی چربی ها و آلودگی های روی موتور خودرو به راحتی از بین رفته و کاملا تمیز می شود.

   

  قابلیت های شامپو نانو تاچ لس زماس Zemmas

  1. دارای قابلیت چرک زدایی و پاک کنندگی بسیار بالا (تمامی کثیفی های روی بدنه ماشین را بدون دخالت دست از بین میبرد)
  2. دارای قابلیت براق کنندگی و درخشندگی ماشین( پس از شستشو ماشین با شامپو کارواش تاچلس شاهد براق شدن ماشین می شود)
  3. شامپو نانو تاچلس Extra علاوه بر اینکه شوینده قوی برای بدنه است، قابلیت شستشوی موتور را هم دارد که یک ویژگی بسیار ارزشمند و کاربردی می باشد.

  قیمت شامپو نانو تاچلس:

  شامپو نانو تاچلس زماس برای هر خودرو به مقدار 3 لیتر از محلولی که طبق دستور داده شده، استفاده میبرد که میزان استفاده از شامپو بسیار پایین بوده و اگر از لنس های مخصوص ( لنس کف پاش) استفاده شود مقدار استفاده به 2 لیتر محلول و یا حتی کمتر میرسد که از نظر اقتصادی بسیار به صرفه بوده و سود بهتری را برای دارندگان کارواش دارد.

   

  نظر خود را بیان کنید

  سوالی دارید؟

  ● در تلگرام، پاسخگوی شما :)